webgara
مطالب یافت شده برای :

قیمت دارایی پایه

قیمت پایه واگذاری سهام 2 دارایی در «خودرو» آب و هوا -...
95/11/15 :: 17:06 فارس گزارش می دهد: قیمت پایه واگذاری سهام 2 دارایی در «خودرو» اعلام شد/ ویترینی جذاب فقط برای تهاتر بدهی گروه ایران خودرو در حالی از قیمت گذاری سهام پایه...
همچنین در صورتی که قیمت بازار نقدی دارایی پایه از قیمت تسویه آخرین روز معاملاتی بیشتر باشد تفاوت این دو نرخ به نفع مشتری خریدار از فروشنده کسر می گردد.
استاندارد در بورس انرژی ایران خبر داد و گفت: دارایی پایه هر قرارداد این تامین مالی 4 هزار میلیارد ریالی بر مبنای یک تن گاز مایع به قیمت پایه 2 میلیون و 651هزار و 39 ریال بود. وی...
اختیار آسیایی (یا اختیار میانگین) اختیاری است که بازده آن وابسته به میانگین قیمت دارایی پایه در سراسر یا بخشی از عمر اختیار است.
معامله‌ موجب منقضی شدن بسياري از قراردادها بدون هيچ ارزشي می شود، به اين معنا كه ممكن است قيمت دارايي پايه از قيمت توافقي قرارداد تجاوز نكند و اجراي اين اختيار معامله سودي براي...
ابزارهای مشتقه، قراردادهای مالی است که ارزش آن مشتق از ارزش قیمت دارایی پایه آن است.
برای تقویت بورس کالای ایران به عنوان مرجع قیمت دارایی، قیمت ریالی دارایی پایه بر مبنای قیمت معاملاتی آن در بورس کالای ایران تعیین شد.
وی افزود: قیمت خرید بازارگردان در معاملات ثانویه نیز قیمت دارایی پایه اوراق در عرضه اولیه به علاوه سود معادل 17 درصد سالانه به صورت روزشمار است .
به عنوان مثال يك قرارداد اختيار فروش اروپايي روي دارايي پايه نفت خام برنت، 100000 بشکه، سه ماهه و به قيمت اعمال 50/22 دلار آمريكا را در نظر بگيريد.
مطلبی پیدا نشد
سایر مطالب سایت
0.024
×
Download